Implanty Dentium

Implanty Dentium

Nowoczesne i trwałe techniki odbudowy uzębienia, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom.

Implanty to dziś najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda, pozwalająca na odbudowę zarówno pojedynczych, jak i wielu ubytków w uzębieniu. To rozwiązanie, stworzone z myślą o zdrowiu i komforcie pacjentów na całym świecie.

dentium logo

Implanty dentystyczne z serii Superline

Superline to jeden z najpopularniejszych systemów implantów firmy Dentium opracowane, dzięki najnowszym rozwiązaniom protetycznym i chirurgicznym. Implant stworzone do zastosowania w wielu rodzajach kości oraz procedur augmentacyjnych.

Cechą charakterystyczną produktów Superline jest hermetyczna szczelność połączenia pomiędzy implantem a łącznikiem protetycznym. Firma Dentium zastosowała przesunięte do środka połączenie implantu z abutmentem, dzięki czemu uzyskano większą stabilność mechaniczną, zniwelowano mikroruchy oraz wyeliminowano zagrożenie zakażenia bakteryjnego. Dodatkowo wykorzystanie Platform switch umożliwia narastanie komórek kostnych oraz eliminuje ryzyko zaniku kości.

W implantach Superline, zastosowano zwiększoną odległość pomiędzy zwojami gwintu wypukłego, co przyspiesza proces wgajania się i zwiększa stabilizację. Stożkowy kształt ułatwia aplikację i redukuje rozkład napięć między implantem a kością korową.

Sam zabieg dzięki praktycznej kasecie oraz odpowiednim doborze rozmiarów implantów jest bezpieczny i łatwy do przeprowadzenia.

Ci, którzy zdecydowali się na leczenie implantologiczne, mogą się dziś cieszyć nie tylko zdrowym i pięknym uśmiechem, ale także pewnością siebie i komfortem podczas spożywania posiłków.